Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja się tym Kmiotom napływowym nie dziwię. Zawsze to nazwa Willowa jak ktoś wegetował w zgrzebnej chacie podnosi Ich autorytet ale to tylko złudzenie. Bo kmiot zostanie kmiotem choćbyś mu na łeb wylał kubeł perfum. To je moje i ja tu rzundzę to Ich domena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje się, że ludzie zwyczajnie protestują przeciwko bezczelności radnego i mają rację. Tylko po co wyciągać argument, że "nie chcą TEJ patronki"? Teraz Siczek "ugnie się" i wyciągnie z rękawa jakiegoś innego świętego katola i w efekcie jego będzie na wierzchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieczkobrzęk napisał:
Ja się tym Kmiotom napływowym nie dziwię. Zawsze to nazwa Willowa jak ktoś wegetował w zgrzebnej chacie podnosi Ich autorytet ale to tylko złudzenie. Bo kmiot zostanie kmiotem choćbyś mu na łeb wylał kubeł perfum. To je moje i ja tu rzundzę to Ich domena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu przeszkadza nazwa WILLOWA? Powinna zostać, a nie być zmieniana. A jeżeli już mają zajść zmiany to niech będzie jakaś nazwa typu NATURALNA, ORZECHOWA itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo mi się zdaje, albo rany wam chce powiedzieć, że nie interesuje go wasze zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy cieszący się swoją prawowiernością radny Siczek zauważył, że ruch Focolari w wielu krajach opuścił Kościół katolicki i związał się z różnymi odmianami protestantyzmu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny hak na PiS . Mundrołku jeden z drugim jak 1 radny mógł przegłosować pozostałych dajmy na to 30? Pozostanie to prowokatorzy z POmiotu Korniszona Waszą słodką tajemnicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tera dohtory i adwokaty na wizytówkach zamiast willowa napiszo se Chiary Lubich \LOL\!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim byla ta Chiara Lubich? Smierdzi mi z daleka czonkiem,cebula i gwiazda Davida...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...